BAŤA je nejlepší eshop s obuví, zde rádi nakupujeme... - trendy-obuv.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O obchodech s obuví

Bata.cz eShop s lidským přístupem
oblíbenost:


Baťa, jako největší obchodník s obuví v ČR, nabízí i nejvetší nabídku nádherných značkových bot pro ženy, muže i děti v různých kolekcích a za velice rozumnou cenu. Navíc si nás české zákazníky/ce, jakožto český obuvník, neuvěřitelně hýčká různými výhodami a akcemi, díky kterým můžeme při nákupu bot výrazně ušetřit.

Bata.cz prodává tyto značky:
Bata, Frash, Adidas, Nike, Power, Salomon, Vans, DC Shoes, New Balance, Columbia, Reebok a další.


Milujeme
Baťu, a zde jsou další důvody, proč u Bata.cz rádi lovíme a nakupujeme jeho úžasné boty:

  • Doručené zboží lze vyměnit nebo vrátit do 14 dnů od doručení ZDARMA bez udání důvodu, v kterékoliv prodejně Baťa v České republice. Neztratíme tak ani korunu, stejně jako při nákupu v kamenném obchodě, ale s tím rozdílem, že nakupujeme pohodlně z domu přes internet, nemusíme obíhat desítky obchodů a sháněním ztrácet drahocenný čas. Je to velice pohodlné. Další možností je obuv zaslat na vlastní náklady zpět k Baťovi.


TIP:  Pokud budete také nakupovat boty v eshopu a chcete mít jistotu, že vám vybrané boty padnou jak ulité, vyberte si je ve dvou různých velikostech a klidně si je na zkoušku objednejte oboje. Poté ty boty, které vám nebudou sedět, můžete do 14 dnů zdarma vrátit na prodejnu (viz. výše).

  • Nakupování v eshopu je jednoduché a velice příjemné.

  • Baťa nabízí vysoce kvalitní obuv a doplňky, dle nejnovějších trendů. Též obuv pro diabetiky.

  • Vše za přijatelné až mimořádně výhodné ceny.

Bata recenze a zkušenosti / Baťa obuvník pro celou rodinu


  • Chcete ještě lepší cenu? Staňte se členem Baťa klubu a získejte řadu exkluzivních výhod, které rostou s každým dalším nákupem - slevy, speciální klubové ceny, poštovné zdarma a jiné.

  • Doprava zdarma již při objednávce nad 499.

  • V případě nákupu přes internet, jsou všechny boty skladem, tzn. že boty, do kterých jste se na první pohled zamiloval/a, protože jsou to přesně ty boty, po kterých toužíte, a v kterých už co nejdřív chcete honit parádu, u vás budou za 1-5 dnů. V prodejně můžete s vaší velikostí či typem bot být neúspěšní, ale v eshopu uspějete téměř vždy.

  • Platbu za objednané zboží je možné při dodání zboží provést dobírkou (hotově) nebo platební kartou (rychlý, bezpečný a pohodlný způsob nakupování, bez nutnosti mít u sebe hotovost).


Závěrem:

Chcete
pro své nohy to nejlepší? Zajděte na Baťa.cz.  Rádi byste svým nohám dopřáli pohodlí v trendy baťovkách a k tomu i ušetřili? Využijte aktuální akční nabídky a nebo členství v Baťa klubu.


Eshop: www.bata.cz

Autor článku: trendy-obuv.cz


DALŠÍ NAŠE OBLÍBENÉ OBCHODY S OBUVÍ:

        

 DOPORUČUJEME:zoot.cz

bibloo.cz

footshop.cz

designshoes.cz"


 Hledat Magazín TRENDY OBUVNa Trendy-obuv.cz se můžete seznámit s nejmódnějšími trendy v obouvání žen a mužů. Přinášíme vám aktuální tipy na dámskou obuv a pánskou obuv od významných výrobců a prodejců obuvi světových značek.

Módní portál Trendy-obuv.cz vám též přináší nabídku aktuálních slev internetových obchodů a slevových portálů. Slevy módní obuvi vyhledáváme napříč celým internetem a najdeme-li nějakou opravdu zajímavou slevu na boty, která nejen potěší, ale doslova bere dech, neváháme ji pro vás uveřejnit na našem blogu, abyste si mohli udělat radost nejen nádhernými botami dle nejnovějších trendů, ale i neuvěřitelnou cenou.Copyright ©2013 - 2020 Trendy-obuv.cz. Všechna práva vyhrazena - Designed by Trendy-obuv.cz | Vzkaz pro redakci |

Copyright 2020. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky