Výhody nákupu bot v eshopech - úspora peněz a času, větší výběr... - trendy-obuv.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O obchodech s obuví

Výhody nákupu bot v eshopech

Bojíte se objednávat obuv z eshopů? Není, ale vůbec důvod k obavám. Vysvětlíme vám, jaké výhody nákup bot přes internet, přináší...

Proč je lepší nakupovat boty v eshopu a ne v kamenné prodejně? Odpověď je jednoduchá. Oproti kamenným prodejnám má internetový obchod tyto výhody:

Mnohem větší výběr velkostí, barev a tipů
To znamená, že se vám nabízí všechny barvy, tipy a velikosti bot, které jsou aktuálně dostupné v centrálním skladě prodejce/výrobce, odkud se boty expedují k zákazníkům nakupujícím v eshopu (též do kamenných prodejen). Zajisté se vám také mnohokrát stalo, že se vám při shánění bot nějaké moc líbily, ale zrovna ty vaše vysněné lodičky či tenisky momentálně na prodejně neměli ve vaší velikosti nebo barevném provedení. Smůla... Máte, ale další možnosti - koupit boty jiné, které se vám tolik nelíbí, nebo jít obíhat jiné prodejny s obuví, či to vzdát, a v klidu domova si vybrat ideální boty přes internet.

Úspora peněz
Ano, nákupem přes internet lze výrazně ušetřit. Na internetu bývá zboží, tedy i boty, oproti kamenným prodejnám levnější, a to právě z výše jmenovaného důvodu - expedice zboží ze skladu rovnou k zákazníkovi. Tato krátká cesta sklad-zákazník, cenu obuvi a jiného zboží zlevňuje.

Také mnohokrát v internetovém obchodě najdete akční nabídky na obuv typu: sleva, výprodej, outlet čí 1+1 zdarma, které v kamenných obchodech ne vždy nabízejí.

Další slevu na nákup obuvi v eshopu lze získat u některých obchodníků za registraci nebo za přihlášení se k odběru emailů s novinkami, jako například na módním portálu BIBLOO, který rozdává svým novým zákazníkům 150 Kč na první nákup.

Další zajímavou možnost jak ušetřit nabízí Bata.cz. V případě, že se stanete členem Baťa klubu, získáte mimořádné slevy na nákupy a poštovné zdarma.

Úspora drahocenného času
Kdo z nás má dnes času nazbyt, že? A co si budeme povídat, někdy nám na shánění bot nestačí ani jeden den. Například, vezmu-li to z mého pohledu, jelikož jsem vysoká a tudíž mám nohu 41, je pro mě shánění ideálních bot, běh na dlouhou trať. Vlastně, byl běh na dlouhou trať, neboť běhání po kamenných prodejnách je pro mě minulostí, poté co jsem objevila kouzlo pohodlných a 100% uspokojivých nákupů z domova. Brrr… Když si vzpomenu na ty příšerné okamžiky, kdy jsem neustále slýchávala, nemáme nebo budou možná za týden, a regály byly přeplněné botami pro popelku, zatímco ve větších velikostech regál zel prázdnotou nebo se na mě skromně usmívaly dva druhy bot. Příšerné… A toho času i energie co mě to stálo, a výsledek mnohdy nulový. V každé prodejně, kde jsem byla neúspěšná, jsem upozorňovala na fakt, nad kterým by se měli v obchodech i továrnách zamyslet, a tím je skutečnost, že se muži i ženy postupem času mění, rostou (dnes je průměrná výška lidí mnohem vyšší, než byla před 100 lety) a tím pádem roste i noha. Zkrátka, zlatý obrovský výběr v eshopu.

Poštovné zdarma
Mnozí obchodníci s obuví nabízejí velice nízké poštovné a od určité cenové výše nákupu i poštovné zdarma. Např. Bata.cz nabízí poštovné zdarma již od 499,- Kč a to je velice úctyhodný počin s lidským přístupem, kterým si nás české zákazníky/ce jakožto český obuvník, hýčká. Nemluvě o jeho krásných kolekcích obuvi. Poštovné nemusíte hradit také v případě, že si objednanou obuv vyzvednete na kamenné prodejně nebo výdejně eshopu, kde si jí můžete zároveň vyzkoušet a v případě, že vám obuv nesedne, tak jí hned vrátit nebo vyměnit.

V některých online obchodech můžete snížit částku za poštovné, pokud zaplatíte za zboží předem, tzn. převodem z účtu, kartou nebo virtuální kartou (v zahraničí naprosto běžný způsob úhrady zboží, zatímco v ČR si zákazníci na tuto pohodlnou formu teprve zvykají).

Boty můžete vrátit zpět
Bez udání důvodu máte právo vrátit obuv zpět do 14-dnů od převzetí. Stane-li se, že vám obuv nebude sedět, máte ze zákona právo neporušenou obuv poslat zpět s tím, že vám vynaložené poštovné za vrácení obuvi, některý obchodník neuhradí, uhradí vám jen obuv a jiný obchodník naopak uhradí poštovné tam i zpět za vás, jako třeba ZOOT.cz, který dokonce dává lhůtu na vrácení 90 dnů! Můžete též bez obav obuv vrátit zdarma na kamennou prodejnu nebo výdejnu. Konkrétně obuvník Baťa přijímá obuv na svých kamenných prodejnách do 14 dnů. Doporučuji, čtěte dodací podmínky eshopu, v kterém nakupujete. Pro vás to tedy znamená, že si v pohodlí domova či kanceláře obuv vyzkoušíte jako na kamenné prodejně a nebude-li vám sedět, vrátíte ji mnohdy bez ztráty jediné koruny zpět do obchodu.

A to je vše:-)  Přeji vám radost z nakupování a spoustu parádních úlovků, v kterých budete TRENDY...

Autorka článku Iveta: trendy-obuv.cz


Módní boty slevy, obuv ve slevě, levná trendy obuv, výprodej trendové kolekce obuvi.
 DOPORUČUJEME:zoot.cz

bibloo.cz

footshop.cz

designshoes.cz"


 Hledat Magazín TRENDY OBUVNa Trendy-obuv.cz se můžete seznámit s nejmódnějšími trendy v obouvání žen a mužů. Přinášíme vám aktuální tipy na dámskou obuv a pánskou obuv od významných výrobců a prodejců obuvi světových značek.

Módní portál Trendy-obuv.cz vám též přináší nabídku aktuálních slev internetových obchodů a slevových portálů. Slevy módní obuvi vyhledáváme napříč celým internetem a najdeme-li nějakou opravdu zajímavou slevu na boty, která nejen potěší, ale doslova bere dech, neváháme ji pro vás uveřejnit na našem blogu, abyste si mohli udělat radost nejen nádhernými botami dle nejnovějších trendů, ale i neuvěřitelnou cenou.Copyright ©2013 - 2020 Trendy-obuv.cz. Všechna práva vyhrazena - Designed by Trendy-obuv.cz | Vzkaz pro redakci |

Copyright 2020. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky